Lär känna våra stjärnor

Ulrika Lindström Oskarsson

Ulrika Lindström Oskarsson

VD, partner, styrelseledamot
070-344 00 23
ulrika.l.oskarsson@mumgroup.se

Läs mer om Ulrika

Mikael Lundstedt

Mikael Lundstedt

Konsult, partner, styrelseledamot
070-889 92 55
mikael.lundstedt@mumgroup.se

Läs mer om Mikael

Christine Ström

Christine Ström

Kontorschef och rekryteringsansvarig
070-893 76 95
christine.strom@mumgroup.se

Läs mer om Christine

Jenny Amnéus

Jenny Amnéus

Konsult
070-254 10 02
jenny.amneus@mumgroup.se

Läs mer om Jenny

Lena Andersson

Lena Andersson

Konsult
072-730 66 98
lena.andersson@mumgroup.se

Läs mer om Lena

Marta Birgoth

Marta Birgoth

Konsult
070-229 07 04
marta.birgoth@mumgroup.se

Läs mer om Marta

Karin Björk

Karin Björk

Konsult
070-790 79 70
karin.bjork@mumgroup.se

Läs mer om Karin

Ulrika Eidenstam

Ulrika Eidenstam

Konsult
070-644 94 50
ulrika.eidenstam@mumgroup.se

Läs mer om Ulrika

Liselott Ekenlöv

Liselott Ekenlöv

Konsult
070-420 01 16
liselott.ekenlov@mumgroup.se

Per Ulfsson Falkner

Per Ulfsson Falkner

Konsult
070-347 72 61
per.falkner@mumgroup.se

Läs mer om Per

Birgitta Good

Birgitta Good

Konsult
070-777 89 67
birgitta.good@mumgroup.se

Läs mer om Birgitta

Helena Grill

Helena Grill

Konsult
070-316 08 54
helena,grill@mumgroup.se

Läs mer om Helena

Hans Hedung

Hans Hedung

Konsult
070-525 44 12
hans.hedung@mumgroup.se

Läs mer om Hans

Håkan Helander

Håkan Helander

Konsult
070-634 91 11
hakan.helander@mumgroup.se

Läs mer om Håkan

Anna Holm

Anna Holm

Konsult
076-781 88 86
anna.holm@mumgroup.se

Läs mer om Anna

Niklas Jakobsson

Niklas Jakobsson

VD MUM Consulting
072-201 41 60
niklas.jakobsson@mumgroup.se

Läs mer om Niklas

Klas Jensgård

Klas Jensgård

Konsult
072-230 77 77
klas.jensgård@mumgroup.se

Läs mer om Klas

 

Lina Kårfalk

Lina Kårfalk

Konsult
070-340 10 25
lina.karfalk@mumgroup.se

Läs mer om Lina

Tommy Lindberg

Tommy Lindberg

Konsult
073-448 15 45
tommy.lindberg@mumgroup.se

Läs mer om Tommy

Katarina Lindbärg

Katarina Lindbärg

Konsult
070-875 37 83
katarina.lindbarg@mumgroup.se

Läs mer om Katarina

Peter Ljungholm

Peter Ljungholm

Konsult
073-315 30 90 
peter.ljungholm@mumgroup.se

Läs mer om Peter

Malena Lock

Malena Lock

Konsult
070-552 74 04
malena.lock@mumgroup.se

Läs mer om Malena

Stefan Näslund

Stefan Näslund

Konsult
070-450 18 69 
stefan.naslund@mumgroup.se

Läs mer om Stefan

Joakim Ohlsson

Joakim Ohlsson

VD MUM Digital Technology, Konsult
076-834 33 01 
joakim.ohlsson@mumgroup.se

Läs mer om Joakim

Janet Olsson

Janet Olsson

Konsult
072-219 06 23
janet.olsson@mumgroup.se

 

Fredrik Ploom

Fredrik Ploom

Konsult
072-727 77 05 
fredrik.ploom@mumgroup.se

Läs mer om Fredrik

Camilla Rothschild Hillborg

Camilla Rothschild Hillborg

Konsult
070-301 29 08
camilla.rothschild@mumgroup.se

Läs mer om Camilla

Jens Samuelsson

Jens Samuelsson

Konsult
070-950 82 00
jens.samuelsson@mumgroup.se

 

Torbjörn Sjöberg

Torbjörn Sjöberg

Konsult
070-844 04 29
torbjorn.sjoberg@mumgroup.se

Läs mer om Torbjörn

Karin Ståhlberg

Karin Ståhlberg

Konsult
070-594-6961
karin.stahlberg@mumgroup.se

Läs mer om Karin

Karin Sörnäs

Karin Sörnäs

Konsult
072-522 31 41
karin.sornas@mumgroup.se

Läs mer om Karin

Lisa Wrangenberg

Lisa Wrangenberg

VD MUM Compliance, Konsult
072-888 78 06
lisa.wrangenberg@mumgroup.se

Läs mer om Lisa